Здравейте, търся решение на въпрос свързан с микроблог

Knoppix_

Registered
Здравейте,

днес ми щукна "мъдрата идея" да се опитам да си създам микроблог система. Бих искал да Ви помоля ако някой знае и има идея да ми каже дали има някоя готова система която да има това като възможност. Благодаря ви за съддействието
 

Back
Горе