K Knoppix_ Registered 5 Февруари 2010 #1 Здравейте, днес ми щукна "мъдрата идея" да се опитам да си създам микроблог система. Бих искал да Ви помоля ако някой знае и има идея да ми каже дали има някоя готова система която да има това като възможност. Благодаря ви за съддействието
Здравейте, днес ми щукна "мъдрата идея" да се опитам да си създам микроблог система. Бих искал да Ви помоля ако някой знае и има идея да ми каже дали има някоя готова система която да има това като възможност. Благодаря ви за съддействието