Зима наближава времето още кипи от горещина...

A

Anonymous

Guest
Интересно ми е зимата набличате ли се много или правите като мен една тениска и якенце отгоре и гас :D

(За тези които ще кажат от студ умри гъзар бъди :D Не просто нито се правя на гъзар нито нищо работата е там че аз от нас в колата от колата там където отивам нямам никаква работа да стоя навън)

Ем зависи. По-принцип ходя с тънка блуза с дълъг ръкав и якето отгоре. Ако стоя повече време на открито, се навличам повече.

topchokt каза:
Ем зависи. По-принцип ходя с тънка блуза с дълъг ръкав и якето отгоре. Ако стоя повече време на открито, се навличам повече.
И аз така . :)

То принципно повечето от този форум сме така :D аз предимно излизам на открито само за една цигарка. Но дори да се застоя отново не ми е студено... :D имам много див организам

Анцуга под дънките нищо не може да го замени..

Както се вика - гъзарията топли, но якето топли повече!

gLaVoReZa каза:
Еми зимата - блуза, пуловер и яке. А лятото си ходя бос по квартала.
:D лятото - тениска,къси гащи и маратонки :D през всички сезони съм с маратонки :d дурго не обичам да нося

critrate каза:
gLaVoReZa каза:
:D лятото - тениска,къси гащи и маратонки :D през всички сезони съм с маратонки :d дурго не обичам да нося

Много са ми чудни хората, които през всички сезони са с маратонки :D През лятото ти се спарва крака (зависи от маратонката, но пак - затворена е), през дъждовно време стават на г*з :D , през зимата снега влиза в маратонката.... and so on and so forth :D

djman каза:
critrate каза:
gLaVoReZa каза:

Много са ми чудни хората, които през всички сезони са с маратонки :D През лятото ти се спарва крака (зависи от маратонката, но пак - затворена е), през дъждовно време стават на г*з :D , през зимата снега влиза в маратонката.... and so on and so forth :D

с Джапанки ми се потят краката и не ми харесва да ,че само ми се изхлузват
а за зимата - не нося друго освен маратонки,защото зимните са с по-дебела подметка :D

Защо изобщо съществува тая тема ? :D Ако ти става студено - обличаш се, ако ти е топло - събличаш се. Какво ме интересува дали някой ще ходи по тениска в снега или с яке през лятото.

StormBreaker каза:
Защо изобщо съществува тая тема ? :D Ако ти става студено - обличаш се, ако ти е топло - събличаш се. Какво ме интересува дали някой ще ходи по тениска в снега или с яке през лятото.
Ние да си споделим :oops:

djman каза:
critrate каза:
gLaVoReZa каза:

Това е нищо. Аз ходя с лачени обувки през всички сезони. Правя изключение само ако е някаква нечовешка жега. Тогава слагам джапанки поради липса на избор. А зимата си ходя с лачени обувки, но просто стъпвам внимателно и ходя по утъпкани пътеки за да не ми влиза сняг в обувките. Пък ако ми влезе сняг, си свалям обувката и я изтръсквам преди снегът да се е разтопил и да е станал на вода. Пък и аз даже почти не излизам през зимата, защото много мразя студ... както и жега де. Най-яко е на 15-25 градуса.

Горе