SandPrince
Registered
Дам, факт е. Личният ми сайт най-накрая е обновен.
След около 50 версии на дизайна най-накрая се спрях на една.
Както забелязвате има лека анимация, създадена с jParallax, извеждат се постовете от профилите ми в edno23 и twitter, както и от блога.
Искренни благодарности на Мирослав Апрозянов, мой много добър приятел и отличен програмист и колега, който помогна с кодирането на сайта. Благодаря ти Миро !
След около 50 версии на дизайна най-накрая се спрях на една.
Както забелязвате има лека анимация, създадена с jParallax, извеждат се постовете от профилите ми в edno23 и twitter, както и от блога.
Искренни благодарности на Мирослав Апрозянов, мой много добър приятел и отличен програмист и колега, който помогна с кодирането на сайта. Благодаря ти Миро !