Игра хехе :)

B13_Savage

Registered
Здравейте всички.
Реших да направя нещо като игра, заех се преди около ден и след много време се получи нещо .. не смея да твърдя че е игра ..
Графиката е под всякакво ниво, не съм се старал много да е красиво, гледах да работи. Ще се радвам на някаква критика :)
Има още работа, но вече ми писна да се занимавам с нея ..
По-натам повече :p
:: Щрак ::

Хехе яко зарибяваща е... трябваше да я пуснеш след 5 мин да си легна че са.. се зарибих и няма да има спане :) Надявам се да не е Бета вечно :)

П.П. има моменти когато мног пилци излитат на куп и е невъзможно да ги изтрепаш :) но е яко :)

Малее игричката е страшна, само да кажа имам
една забележчица ако може да я оправите.

Значи пилците като стигнат накрая на маршрута си
някоя от тях се заклещва и опашката и стърчи назад.
и така като фана 2 - 3 пилета и ги намазвам без да се
целя щото са заклещени и стоят в края.
Ако може да го направиш да не се заклещват там :)

Иначе поздравления!!

Браво,готина игра само мерника го сложи най отгоре да се вижда,иначе играта е 6 само да имаше време и малко нива направо е готова за продажба :) Ако искаш малко хелп (непрофесионална,кажи) :?:

оле супер :) мене мн ме кефи ,обаче верно че някои от пилетата им остават там опашките иначе супер !

играта е много зарибяваща - браво :?: . сигурно ти е отнело доста време и нерви да я направиш

Благодаря ви за мненията до тук :)
imorala, смятам да направя урок (или 2-3), в който да е обяснено как е направена тази игра :)
hishnika, помощ не отказвам :p Ако искаш мога да ти пратя .фла-файловете да си играеш си тях.
Опашките наистина остават, но за щастие това се оправя лесно (ще бъде ремонтирано).

хаха :)
Много е яка :)

Можеш да направиш примерно ако уцелиш някакъв подарък да ти сменя oръжието с по-яко, ако пък цъфнеш нещо друго oръжитето ти да става пак старото... :lol:

Горе