Записах си Windows 7 на отделен дял и сега имам и 2-те системи и нещо немога да изтрия XP-то. Пробвах с програма за създаване на дялове и такива, но не ми разрешава, пробвах и в/у самия дял на XP-то да цъкна формат, но и така нестана.
Идеи как да премахна XP-то и въобще да форматирам дяла на който се намира ?
Идеи как да премахна XP-то и въобще да форматирам дяла на който се намира ?