Здравейте! По-рано бях писал такава тема, ама нещо не мога да я намеря и за това пиша нова, та тая я добавям в любими... По темата... Как да изключа избирането на потребител при пускане на компа? Сигурно ми дава, щото имам инсталиран NET Framework.
Ако си с XP отиваш на Run и пишеш: control userpasswords2 и после махаш тикчето на Users must enter a user name... И после си избираш с кой потребител да се логваш автоматично.