Извеждане за администратор

Аз го правя по следния начин:
$sql = mysql_query("SELECT * FROM users WHERE username='$com[user]'");
$adm = mysql_fetch_assoc($sql);
if($adm[level] == 3 || $adm[level] == 5 || $adm[level] == 6) {
Но така когато потребителят който пише не е админ му изкарва
<b>Коментар</b>
а не текста да е следния:
Коментар
 
Код:
if ($row['rank'] == 2)
{
echo "<b>$comment</b>";
}
else
{
echo "$comment";
}

В случая $row['rank'] == 2 си го промени както ти е при теб ..
 
Да бе човече разбрах проблема е следния коментарите са в comments полето за името се записва така user проверявам users WHERE username='$row[user]' после пиша if($data[level] == 3) { echo "<b>alabala</b>"; } else { echo "alabala"; } и така излиза само при хората с level 3
 
Еми можеш да ползваш elseif

Код:
if ($row['level'] == 3)
{
$new="<b>Нещо</b>";
}
elseif ($row['level'] == 2)
{
$new="Нещо";
}
elseif ($row['level'] == 1)
{
$new="Нещо";
}

echo $new;


и така релано, само при пторебител с левел 3 коментара ще се вжида в болд, на мястото на Нещо, слагаш променливата с коментара :)
 
Пак не става така става ако левела на този който е написал коментара е 3 ще му излиза с bold ако не няма да му излиза :)
 
Пробва ли кода ? така както съм го написал означава, че ако потребител с левел 3 е написал коментар то ще му излезе коментара в болд, ако е потребител с левел 2, ще е обикновен коментар, както и ако е с левел 1 пак ще е обикновен коментар :) ти нали това искаш ?
 
Как може да не става бе.. промени ли това което ти казах, $row['level'] на твоето поле, $new ли там как беше променливата, на променливата с коментара ти .. човек това са основни неща, невиждам къкво може да се обърка :D
 
Ем братле не става в момента правя така че ако е администратор да има право на bbcode ако не е да няма право смисъл ако напиши tova да му излиза като текст а ако е администратор да му излиза като BOLD
 

Back
Горе