значи примерно при коментар въвеждам (凸(◣_◢)凸), но го минавам през htmlspecialchars и addslashes и ми го извежда така (凸(◣_◢)凸)
как да направя че да си излиза какво съм го въвел със специалните символи
дори при извеждането да сложа stripslashes пак излизат тези символи при специалните знаци :?
дори забележете тук въведох маймуницата и си ги показа специалните знаци, то тогава някой ще ми каже ли през какво да мина $posts че всичко да е ок
как да направя че да си излиза какво съм го въвел със специалните символи
дори при извеждането да сложа stripslashes пак излизат тези символи при специалните знаци :?
дори забележете тук въведох маймуницата и си ги показа специалните знаци, то тогава някой ще ми каже ли през какво да мина $posts че всичко да е ок