Изполване на клипове от vbox7 и youtube

dELux_nike

Registered
ако не се лъжа имаше един сайт в който пишеш кода на клипа и ти го дава в .flv формат :roll: някои знае ли нещо ?
 
не да ги свалям ... а сайта даваше линк към клипа във .flv формат а не да го сваля в тоя формат
 
просто даваш на бутона "свали" десен бутон и (при мен е) копиране адреса на връзката....
 
Влизаш в http://svalqi.com/ пишеш линк от вбокс-а.Пример: http://vbox7.com/play:f172d593 . Отдолу ти излиза
f172d5933.jpg
Кликаш с дясното на него след това Свойства/Properties. После намираш http://media09.vbox7.com/s/f1/f172d593.flv и си готов.
 

Back
Горе