Използване на друг компютър

eddyy93

Registered
Интерисува ме как да влезнеш и да използваш чужд компютър от твоят. Смиъл чуждият компютър да разреши достапа като стартира даден файл на компютъра и ти после през IP - то му да го оправляваш.

Да не се използват програми като vnc, teamviewer, и др. тъй като качеството им е лошо когато ми се отвори екрана. Нещо някакъв вариянт с cmd - то и страничен файл който да направи връзката(стартиран от компютъра в който ще се влиза).

HerpaMoTeH

Registered
Това, което ти трябва е RAT система :) На другия компютър трябва да се пусне програма, която да ти отпуши порт, през който да влезеш. За да можеш обаче да влезеш и да виждаш екрана му ще трябва да си отпушиш порт 80 :)

eddyy93

Registered
Нестава аз съм с рутер. Трябвало да стана някакъв си по висок ранг в потребителите им за да ползвам програмата с рутер :shock: .

Гледам, че тази програма не може да ти влезне в десктопа и да го използва. Може да ти направи мизерии и такива работи, аз не искам това.

Vladkata

Registered
Не може ли да стане просто с Windows Remote? Full screen го пускаш и готово. Качеството е отлично.

eddyy93

Registered
HerpaMoTeH каза:
Това, което ти трябва е RAT система :) На другия компютър трябва да се пусне програма, която да ти отпуши порт, през който да влезеш. За да можеш обаче да влезеш и да виждаш екрана му ще трябва да си отпушиш порт 80 :)

Хмм RAT означава Remote Administrator Tool.

Аз се обърках с една програма: ProRat .

Горе