R Rushvet Registered 24 Юни 2009 #1 Преинсталирах си уиндоус наскоро и не мога д аползвам клавишни комбинации никъде почти. Дори в ПС не мога да натисна ктрл и А за да маркирам. Прекалено е хамалско с мишката да се цъка. Имате ли идея коя настройка трябва да променя.
Преинсталирах си уиндоус наскоро и не мога д аползвам клавишни комбинации никъде почти. Дори в ПС не мога да натисна ктрл и А за да маркирам. Прекалено е хамалско с мишката да се цъка. Имате ли идея коя настройка трябва да променя.