S search_maker Registered 23 Февруари 2010 #1 Здравейте,може ли някой да изрежи това лого,да остане само надписа и другият елемент до него,без белият фон,защото като го поставя на четен фон и се личи бялото,а искам да не се личи,благодаря ви предварително!
Здравейте,може ли някой да изрежи това лого,да остане само надписа и другият елемент до него,без белият фон,защото като го поставя на четен фон и се личи бялото,а искам да не се личи,благодаря ви предварително!
S search_maker Registered 23 Февруари 2010 #3 confiscate каза: :?: Увеличете... Браво ммого добре! :?: благодаря