Хора без да искам изтрих pma усера и сега немога да влезна
phpmyadmin-na давами тва http://localhost/phpmyadmin/ молчши кажете ми кво точно да направя в config.php???
Промени auth_type-a на config влез направи си нов потребител и върни auth-a на cookie Или http и ще може да влизаш с него отново. ( Това се прави в condig.inc.php )