Някой има ли идея и ако има може ли да я реализира за иконка в
горното меню на туриста.
Тази иконка трябва да е семпла и да показва, че след натискане сайта ще
стане по-бърз и.
Всъяност трябва да са две.
Да се сменят.. едната да е за бързо а другата за бавно и ще са се появяват в зависимост от това какво е избрал потребителят.
Само да не са светкаши или мигащи.
Не трябва да бие на учи.
Както горните са семпли. Нещо такова.
Аз сега търся нещо подходящо и ако намеря ще го постна да го преработи някой.
горното меню на туриста.
Тази иконка трябва да е семпла и да показва, че след натискане сайта ще
стане по-бърз и.
Всъяност трябва да са две.
Да се сменят.. едната да е за бързо а другата за бавно и ще са се появяват в зависимост от това какво е избрал потребителят.
Само да не са светкаши или мигащи.
Не трябва да бие на учи.
Както горните са семпли. Нещо такова.
Аз сега търся нещо подходящо и ако намеря ще го постна да го преработи някой.