Иконка за туриста

Admin

Registered
Някой има ли идея и ако има може ли да я реализира за иконка в
горното меню на туриста.

Тази иконка трябва да е семпла и да показва, че след натискане сайта ще
стане по-бърз и.
Всъяност трябва да са две.
Да се сменят.. едната да е за бързо а другата за бавно и ще са се появяват в зависимост от това какво е избрал потребителят.
Само да не са светкаши или мигащи.
Не трябва да бие на учи.
Както горните са семпли. Нещо такова.
Аз сега търся нещо подходящо и ако намеря ще го постна да го преработи някой.
 
Ups.. намерих.
231.png

230.png
 
трябва да е нещо семпло... като това горе.
една семпла гръмотевица ще е ок ама за нормалния вариант какво ще е не знам.
Тук пак нещо си личи пауза и плей.
Не че някой разбира какво се случва точно ама аз го ползвам това, защотопостоянно се разхождам из сайта и искам да е fast...
 
Kirev каза:
А аз не усещам разлика...?
Как трябва да повлияе в/у поведението на сайта?

Това значи, че нета ти е бърз и ползваш бърз браузър.
Интернета на туриста е мега бърз и новата версия на сайта е бърза и може и да не видиш разлика.
Ако обаче твоя нет е бавен или бразуъра, който ползваш е бавен ще видиш разлика но има и разлики с нормалната версия.


Както и да е.
Друга беше темата.
 

Back
Горе