Имам Проблем

stef4ooooo

Registered
Седя си пред компютъра и започва да ми излиза това в интернет :oops:
Пише ми,че трябва да дам вот давам само и само да се махне,но пак се появява.

Ако някой може да помогне.


http://prikachi.com/images.php?files/1132386x.jpg
 
Еми влез в Start > Control Panel > Add or remove programs Там намери Google Searchplugin 3.4 и натисни бутона Remove, за да му разкажеш играта.
 
А, пробва ли с 'Tools->Manage Add-Ons' ?

Търсиш някъде надолу Google Searchplugin 3.4 или без 3.4, не знам как е при ИЕ-то, но все пак пробвай така :)

EDIT:
Защо ми се струва, че това не е правилният раздел ?
 

Back
Горе