stef4ooooo
Registered
Седя си пред компютъра и започва да ми излиза това в интернет
Пише ми,че трябва да дам вот давам само и само да се махне,но пак се появява.
Ако някой може да помогне.
http://prikachi.com/images.php?files/1132386x.jpg
Пише ми,че трябва да дам вот давам само и само да се махне,но пак се появява.
Ако някой може да помогне.
http://prikachi.com/images.php?files/1132386x.jpg