Имам въпрос..

  • Автор Автор Grim
  • Начална дата Начална дата

Grim

Registered
понеже не видях къде има такава секция .. реших тук да попитам (: таа въпроса ми е следния:
Имам готов темплейт .. със меню за акаунт и парола , регистрация и т.н въпроса ми е как да направя и какво да направя , че като се цъкне регистрация да ви праща към страницата за регистрация ? (която нямам .. това ми е въпроса ) какво да напиша за такава страница..
 
Като за начало вземи погледни уроците за PHP и тогава ще ти стане по ясно!
 
Първо трябва да се направиви страница за регистрация (register.php примерно казано .. потърси в уроците за система за регистрация, ако желаеш). След това там, където ти е менюто и пише 'регистрация' (предполагам, че е в index.php) редактираш линка към тази страница.
Потърси в уроците, гугъл за първи стъпки в програмирането. Мисля, че най-добре е да започнеш в html & css, а след товa c php. :)
 
а темплейта като е хтмл... ще може ли да слагам кодове от пхп , джава скрипт и т.н :? това за страницата го знам , но какво да напиша във нея .. какво съдържание : (
 
Не, няма да може. Ако ще слагаш php код, файловете трябва да са с разширение .php , а не .html
Съдържанието в страница за регистрация ли?

http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1218
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=2275
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1333
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=802
 
мерси много , бих ти дал 100 точки ама неможе и 1 ;(..
 

Back
Горе