Имам един проблем с падащо меню

VenKu

Registered
Здравейте имам един проблем с падащо меню.. По точно не е падащо меню а 2 картинки които се сменят когато мишката е отгоре..
Проблема е когато се появи новата картинка в/у нея съм сложил текст с линк обаче когато се опитам да го цъкна се появява отново старата.. ако може някой да помогне Please Мъча се вече 1 седмица.. :evil:
Ето линк за да видите какво точно се случва..

http://venchopxdemon.data.bg/files

Много ще съм ви благодарен..
 
Нямам код правя го с Macromedia Flash 8.. Слагам първата снимка Convert to button.. Цъкам 2 пъти.. слагам Keyframe на Over слагам новата снимка слагам текст с линк Обаче неработи.. Ако искаш погледни какво се случва можеш да свалиш SWF от тук.. http://venchopxdemon.data.bg/files ако искаш мога да ти дам и .Fla
 
венку няма да стане така само с конверт инто буттон.Трябва да направиш мотион тлеен и да направиш анимация как менюто пада,после един инвизибле буттон и даму зададеш като мишката мине от горе дасе включва анимацията.И след това дасе появя текст с линка..........за скрипта немога дати помогна точно сега бързам ако изтъпиш до утре като се прибера ще ти отговоря и ще ти пусна един ехсампъл.
 

Back
Горе