Здравейте имам един проблем с падащо меню.. По точно не е падащо меню а 2 картинки които се сменят когато мишката е отгоре..
Проблема е когато се появи новата картинка в/у нея съм сложил текст с линк обаче когато се опитам да го цъкна се появява отново старата.. ако може някой да помогне Please Мъча се вече 1 седмица.. :evil:
Ето линк за да видите какво точно се случва..
http://venchopxdemon.data.bg/files
Много ще съм ви благодарен..
Проблема е когато се появи новата картинка в/у нея съм сложил текст с линк обаче когато се опитам да го цъкна се появява отново старата.. ако може някой да помогне Please Мъча се вече 1 седмица.. :evil:
Ето линк за да видите какво точно се случва..
http://venchopxdemon.data.bg/files
Много ще съм ви благодарен..