Имам проблеми с..

Ne7WoRK

Registered
Дал сам му height: auto; и repeat;, но не се разтяга според съдържанието ?
http://exs.sytes.net/impuls/index2.php :cry: :oops:
 
Проблемът идва от това, че като е float-нат елемента и трябва да изчистиш float-ването в края. Това е само при Mozilla.

Преди края на дива сложи това:
<div style="clear: both;"> </div>
 
Преди края на този, който не се разтяга. Кода ти не съм го гледал, но като видях, че проблемът е само под Mozilla съм на 99% сигурен :)
 

Back
Горе