Имам проблем със сайта ми когато го отворя през мозилла.

ventsi34

Registered
Здравейте извинявам се ако темата не е за тук но не бях сигорен каде да пиша. Та сега на проблема когато отворя сайта си през мозилла ми изписва това

Код:
Сайтът е докладван като „атакуващ“!
Сайтът  **** е докладван като „атакуващ“ и беше блокиран.
Атакуващите сайтове се опитват да инсталират програми, които крадат лична информация, повреждат компютъра ви или го използват за атака на други компютри.

Някои от тези сайтове го правят съзнателно, но много са просто жертва и собствениците им не знаят нищо за това.

и това става на много да не кажа на всички хора.
 
Огледай кода за frame-oве!!!
100% има вмъкнат зловреден код, може и да не е съзнателно но това е положението. Скоро няма да ти го индексират в Гоогле ако не им пратиш молба за преразглеждане на сайта ти от Google Webmaster Tools...
 

Back
Горе