Здравейте извинявам се ако темата не е за тук но не бях сигорен каде да пиша. Та сега на проблема когато отворя сайта си през мозилла ми изписва това
и това става на много да не кажа на всички хора.
Код:
Сайтът е докладван като „атакуващ“!
Сайтът **** е докладван като „атакуващ“ и беше блокиран.
Атакуващите сайтове се опитват да инсталират програми, които крадат лична информация, повреждат компютъра ви или го използват за атака на други компютри.
Някои от тези сайтове го правят съзнателно, но много са просто жертва и собствениците им не знаят нищо за това.
и това става на много да не кажа на всички хора.