Имам проблем с рутера.

ventsi34

Registered
Здравейте, имам проблем с безжичния рутер как мога да му сложа съгорна парола така, че да не ми крадат нета другите от блока?
 
ventsi34 каза:
Неразбрах нищо моля поесни малко. Кажете някаква програма или нещо такова.

Каква програма? Нямаш ли някакъв контрол панел за рутера?
 

Back
Горе