V ventsi34 Registered 27 Ноември 2009 #1 Здравейте, имам проблем с безжичния рутер как мога да му сложа съгорна парола така, че да не ми крадат нета другите от блока?
Здравейте, имам проблем с безжичния рутер как мога да му сложа съгорна парола така, че да не ми крадат нета другите от блока?
V ventsi34 Registered 27 Ноември 2009 #3 Неразбрах нищо моля поесни малко. Кажете някаква програма или нещо такова.
S StormBreaker Registered 27 Ноември 2009 #4 ventsi34 каза: Неразбрах нищо моля поесни малко. Кажете някаква програма или нещо такова. Увеличете... Каква програма? Нямаш ли някакъв контрол панел за рутера?
ventsi34 каза: Неразбрах нищо моля поесни малко. Кажете някаква програма или нещо такова. Увеличете... Каква програма? Нямаш ли някакъв контрол панел за рутера?