Здр хора проблема ми е изкам да сваля един ИСО.фаил ама е мо голям от 3.99 Г и ми исписва на биткомета че фаила е по голям от 4 Г и не ми дава да го сваля пробвах с уторент с други биткомети не става няки идеи а до сега сам нямал такаф проблем нз зако не ми дава да свалам фаилове по големи от 3.99 Г ако е по голям изписва фаила е по голям от 4 Г и неми дава да го сваля плс помогнете спешно е трябва да го сваля. Благодаря предварително !!!!!!! :?: :?: :?: :?: :?: