Имам проблем с YouTUBE

CosaNostra

Registered
Здравейте! От бая време като си пусна някакво клипче от Тубата и си ровя из другите сайтове клипчето ми засича.. това е много изнервящо, още повече се изнервих днес като си пуснах цял концерт и не мога да си преглеждам другите страници. Трябва да стоя само в таба с Тубата.. как може да се оправи този проблем? С най-новата версия на Флаш съм :(

CosaNostra каза:
Здравейте! От бая време като си пусна някакво клипче от Тубата и си ровя из другите сайтове клипчето ми засича.. това е много изнервящо, още повече се изнервих днес като си пуснах цял концерт и не мога да си преглеждам другите страници. Трябва да стоя само в таба с Тубата.. как може да се оправи този проблем? С най-новата версия на Флаш съм :(
YT доколкото знам използват HTML5, не Flash.

Компютъра много зависи,също така и качеството на клипчето.
Ако компютърът ти е мн добър,значи просто иска преинсталл или virus check.
Няма други причини просто. :)

Има, има, колега?
Проблема е, че в новите версии, да кажем всичко > 10 версия е супер натоварващо(за Флаш плеъра става въпрос).
Сложи стара версия на флаш плеъра, спри му ъпдейтите - резултата е гарантирано положителен откъм производителност.

Имам го същия проблем, ама ме мързи да направя горенаписаното и карам с най-новата версия(товари много процесора).

hint: посети youtube.com/html5 - включи поддръжката на html5 и виж резултата. От същата страница можеш да изключиш html5 и да караш на флаш!

@rosko, благодаря! Изключих го тоя HTML5 и проблема се реши леко, пак си пука на моменти, но не е като преди.. ще пробвам с преинстал скоро и ако не стане ще пробвам с по-стара версия ( това не ми се ще, щото ползвам сайтове, който искат най-новата версия на флаш и не ми зареждат иначе.. )

инсталирай CCleaner и чрез него изтрий ненужните файлове създадени от браузъра (а и не само). Можеш само да отчекнеш бисквитки и сесии, да не ти излезе от всичките сайтове.

Горе