Някой от Вас ползва ли мишка, клавиатура или друго Microsoft?
Аз съм много доволен от мишката ми, въпреки, че дадох 70лв.
Дори и на огледалото и пода хваша без да шава...
По-добър скрол не съм виждал...
Самия скрол е по-друг тип...
http://web-tourist.net/userfiles/998.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/997.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/996.jpg
Аз съм много доволен от мишката ми, въпреки, че дадох 70лв.
Дори и на огледалото и пода хваша без да шава...
По-добър скрол не съм виждал...
Самия скрол е по-друг тип...
http://web-tourist.net/userfiles/998.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/997.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/996.jpg