Имате ли аксесоари от MS?

vesku

Registered
Някой от Вас ползва ли мишка, клавиатура или друго Microsoft?
Аз съм много доволен от мишката ми, въпреки, че дадох 70лв.
Дори и на огледалото и пода хваша без да шава...
По-добър скрол не съм виждал...
Самия скрол е по-друг тип...

http://web-tourist.net/userfiles/998.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/997.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/996.jpg
 
Дори за част от нано секундата не съм се замислял да давам пари на тия плагиати ! Моята мишка е за 15 лв. и също върви на всички повърхности до сега ( с лазер е ) дори в момента е на разноцветна повърхност и съм я удрял доста, но работи повече от добре за 3-те си години стаж :?:
 
SveXteZ каза:
Дори за част от нано секундата не съм се замислял да давам пари на тия плагиати ! Моята мишка е за 15 лв. и също върви на всички повърхности до сега ( с лазер е ) дори в момента е на разноцветна повърхност и съм я удрял доста, но работи повече от добре за 3-те си години стаж :?:
То и аз имах всякакви от a4tech до TCM...
Но тая е "the best".

@Hunter ето я "звездата":
http://web-tourist.net/userfiles/998.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/997.jpg
http://web-tourist.net/userfiles/996.jpg
 
Ммхм, аз съм с мишка с топче, без скрол, с 3 бутона. Лазерната се развали, тази я изкарах, като малък с нея си играех на игрички на Windows 3.1 и докато не се развали нова няма да си купя...
 
НИКОГА не бих дала 70лв за 1 мишка.. :? за тези пари мога да си купя мишка (не от 70лв), клавиатура, слушалки и микрофон, и пак щях да си изкарам много време с тях и да съм доволна.. :?
 
@vesku чесно да ти кажа очаквах повече от това, което ми показваш за 70 лв.

Моята също не е скъпа, но я ползвам вече от няколко години и съм супер доволен.


Но щом ти харесва, ползвай си я :)
 
Абе хора.. това се и чисто и просто ИМЕ ти копуваш ИМЕто, а не самия продукт.. На един съученик клавиатурата, мишката и подложката за мишката му бяха към 350лв (геймърски)... Аз тези пари никога не бих ги дал за мишка и клавиатура.. Клавиатурата си ми е на няколко години пък мишките ги сменям през година, защото понякога мноо се вживявам.. пък на 3~4 пърчета не ми вършат работа..

Пък даже имам и една мишка с топче дето (уж) още работи..
 
Казвате "Не бих дал n лева за клавиатура/мишка..." че и се чудите на тия, които дават. Е няма лошо - щом имат пари, да дават..

Аз за двата лаптопа имам 2 еднакви мишки Microsoft (колко са MS не знам..) по 10 лева едната - бачкат безотказно. Другата мишка - Logitech G9 за около 130 лева. А мислих да взема на MS една червено-черна, готина...
В крайна сметка, всички са еднакви, всички се чупят все някога и така...
 
boby_29 каза:
Абе хора.. това се и чисто и просто ИМЕ ти копуваш ИМЕто, а не самия продукт.. На един съученик клавиатурата, мишката и подложката за мишката му бяха към 350лв (геймърски)... Аз тези пари никога не бих ги дал за мишка и клавиатура.. Клавиатурата си ми е на няколко години пък мишките ги сменям през година, защото понякога мноо се вживявам.. пък на 3~4 пърчета не ми вършат работа..

Пък даже имам и една мишка с топче дето (уж) още работи..
Е това мисля че не е като Ипод който всъщност е в пъти по-смотан от конкурентните си плеъри например на Sandisk Sansa. Ако мишката е геймърска сигурно ще е по-добра. Дори да не беше на M$ може би пак щеше да се купува ако е наистина по-различна от обикновените.
 
Виж колкото и пари да имаш.. ако ги харчиш безсрасъдно.. не след дълго проблема с многото пари ще изчезне..

Погледни го така: Имаш 100 000 да си купиш кола.. за 100 000 порше ли ще вземеш или някое старо раждясало трабандче за 100 000

Имам предвид, че в тези мишки няма кой знае каква промяна.. а едно трабандче не струва 100 000 дори да го боядисаш хубаво..

Цените над 30~40лв. са вече заради ИМЕто, не толкова за това което получаваш..
Бих дал 130лв. за мишка.. ако беше нещо супер high tech.
 
Не сте прави.
Аз я харесвам, защото работи дори върху огледало, има 2 сензора, има си скрол, който работи в 4 посоки, работи с 1 батерия и не премига като другите лазерни мишки, има си голям обхват, малка е, но пък е страшно удобна в сравнение с другите ми мишки...
Попринцип лазерните мишки не работят на огледални повърхности, а тази работи, без да шава на ляво или дясно.
 
И за к'во си дал толкоз париза една мишка?
Аз за 20 лв си взех самсунг и вече 2 години бачка екстра, а ако си има уста да си каже колко бой е изялааа...
 
Ъхъм, с една a4 glaser лазерна съм за 20 лева и грам не е мръднала. Точна е, мишка е и ако се строши предпочитам да дам пак 20 лева
Не да ме боли сърцето за мишка 100 лева :D
 
Аз сега съм със една мишка от 2008 лятото на Eidolon, за 14лв май беше и съм доволна..
Клавиатурата ми е Delux - 25лв, пак от 2008 лятото и всичко и работи, и съм доволна.
снимки: мишка , клавиатура
 
То и тая може да "изяде" много бой.
Не е там работата, а в качеството. :)
По-удобна е за употреба.
Скрола е уникален... Сигурно през ръцете са ми минали над 100 мишки било то в приятели или зали... но такъв скрол... кефи :)
 
Как може да сте толкова претенциозни... мишката... клавиатурата :D :D, вкъщи има компютри от преди да се родя, а аз сега износвам купищата стари мишки и клавиатури останали още от миналия век и честно да ви кажа не съм недоволен, че да тръгна да дам дори 20 лева за мишка...
 
Ето ги мойте изчадия. Вършат ми идеална работа за 22 лв.
Клавиатура HP - 12лв. / Мишка Canyon G-Laser - 10лв. Пада го взех за 1,50лв от RealVision...
Снимки: 1, 2, 3.
 

Back
Горе