Има ли мод за youtube

Onia

Registered
Има ли такъв мод във fusiona-a да направя нещо като галерия и да слагам клипчета от youtube, vbox.
И във новините ако може.
със 7-мицата съм.

Нов съм в тези неща извинявайте за неточността.
 
Инсталирах го но когато поставя клип не тръгва.
http://youtube.com/watch?v=jVH9Q8M8eaQ.999
слага ми тези 999 отзад и се чудя дали е от тях.
 
моля предложете ми друг мод че този не работи правилно.

Ще съм благодарен ако помогнете.
 
аз съм с v7.00.07 но този мод не ми работи.

ПП: Ако някой има фай или знае кое трябва да се едитне да помогне моля.
 

Back
Горе