O Onia Registered 23 Февруари 2010 #1 Има ли такъв мод във fusiona-a да направя нещо като галерия и да слагам клипчета от youtube, vbox. И във новините ако може. със 7-мицата съм. Нов съм в тези неща извинявайте за неточността.
Има ли такъв мод във fusiona-a да направя нещо като галерия и да слагам клипчета от youtube, vbox. И във новините ако може. със 7-мицата съм. Нов съм в тези неща извинявайте за неточността.
Q qazxsw Registered 23 Февруари 2010 #2 Мода се казва "The Kroax"и може да се изтегли от тук но се иска регистрация.
O Onia Registered 23 Февруари 2010 #4 Инсталирах го но когато поставя клип не тръгва. http://youtube.com/watch?v=jVH9Q8M8eaQ.999 слага ми тези 999 отзад и се чудя дали е от тях.
Инсталирах го но когато поставя клип не тръгва. http://youtube.com/watch?v=jVH9Q8M8eaQ.999 слага ми тези 999 отзад и се чудя дали е от тях.
O Onia Registered 10 Март 2010 #5 моля предложете ми друг мод че този не работи правилно. Ще съм благодарен ако помогнете.
O Onia Registered 10 Март 2010 #7 аз съм с v7.00.07 но този мод не ми работи. ПП: Ако някой има фай или знае кое трябва да се едитне да помогне моля.
аз съм с v7.00.07 но този мод не ми работи. ПП: Ако някой има фай или знае кое трябва да се едитне да помогне моля.