Има ли support мод за PHPBB3 ?

sharkylx каза:
Здравейте , има ли support мод като този на WT - за PHPBB3 или phpbb2 ? .

П.П. За support точките говоря

Намерих такава точкова система но нз дали е за бб3 или бб2 ето заповядаи ако сам ти помогнал http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1351 +1 ако може
 
eros каза:
Това не трябва ли да е cash mod :idea:


Тази рана дава на потребителите възможност да се даде възможност на всяка друга точки карма. И двете положителни и отрицателни точки могат да бъдат давани. Други характеристики:

- Управление на точка езика
- Часова основава период на изчакване
- Изискват определен брой работни места, преди да бъде разрешено да даде карма точки
- Оставя се администраторите да даде точки през цялото време, независимо от предварително определени ограничения
- Configurable чрез администраторския панел.
 

Back
Горе