Инджикитайски O_o

Fakeheal

Super Moderator
Инсталирах тази система на localhost направих всички нужни промени, от които се интересувах и сега трябва да го кача в интернет. Качих всички файлове на хостинга си и импортнах базата данни през phpmyadmin'а и след като заредих сайта излезна най-големия ми кошмар - всички букви на кирилица се бяха превърнали във въпросителни знаци. Тъй като не съм много навътре в тези неща, реших да се обърна към вас за помощ.

Благодаря за отделеното време на моите проблеми и на тези, които се опитат да ми помогнат.
 
виж отоври global.php от папките locale/ENGLISH и BULGARIAN и двете ги настрой на windows-1251

другия вариянт е импортни дбтата в phpmyadmin в cp1251 encoding.
 
провери дали във SQL-а не пише "CHARSET=latin1" или нещо друго по таблиците. Ако е така, промени го на "CHARSET=cp1251" и го качи наново.
Поздрави!
 
Заповядай -


http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=3013
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=3014
 

Back
Горе