Интегриране на phpBB2 към съществуваща система

ddevil

Registered
След като имам вече инсталира система с потребители, права за достъп и т.н... как мога да интегрирам phpBB2 форум с потребителските имена, пароли и т.н. от вече съществуващата система.
Някой би ли ми помогнал? +1
 
RiddleR каза:
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1103

Може да ползвате login системата на вашия вече развит форум и да създадете доста добър портал.

А аз искам точно обтатното !

Сесия Потребител Парола да се позват от вече развития ми сайт. А не от развит форум към CMS етц..
 
ddevil каза:
RiddleR каза:
http://web-tourist.net/login/login/view.php?st=1103

Може да ползвате login системата на вашия вече развит форум и да създадете доста добър портал.

А аз искам точно обтатното !

Сесия Потребител Парола да се позват от вече развития ми сайт. А не от развит форум към CMS етц..
ахаа искаш регистрациите ти в дадената CMS да важи и за форума ти :roll:
 
paranoiac каза:
http://biblefriends.net/viewtopic.php?f=47&t=998

След като имам вече инсталира система с потребители, права за достъп и т.н... как мога да интегрирам phpBB2 форум с.....

Мисля, че ясно съм написал phpBB2
 
Явно не съм обяснил достатъчно, че да ме разберете.

Имам инсталирано CMS с логин система сесии дата база, потребители пароли емайли и т.н.

Искам да ползвам данните от вече моето CMS за да направя и форум с phpBB2 като използвам – сесия, потребител, парола емайл / мисля че това ми е достатъчно /
 
И аз точно с това се занимавам, но не е точно CMS, ако всичко стане ще ти кажа как съм го направил, ако някой не ти помогне преди това.
 
Dodo1987 каза:
И аз точно с това се занимавам, но не е точно CMS, ако всичко стане ще ти кажа как съм го направил, ако някой не ти помогне преди това.

Мерси предвърително :)
 

Back
Горе