Интегриране на phpBB3 към PHP-Fusion 7

3ikmy

Registered
Може ли да ми кажете как да направя интегриране на phpbb3 форум към php-fusion 7

Благодаря!
 
3ikmy каза:
Може ли да ми кажете как да направя интегриране на phpbb3 форум към php-fusion 6

Благодаря!

Няма такова животно! Виж с IPB май имаше ;)
 
3ikmy каза:
Искъм phpbb ако може дори 2 да е :cry:

И със 7сма версия няма интеграция... Ами сложи си го отделно, но ще трябва и за сайта и за форума отделна регистрация
 

Back
Горе