ArchangelS
Registered
Можели да ми обясните , какво точно се учи в математическа гимназия с информатика с английски - имали програмиране ?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Бележка: This feature may not be available in some browsers.
От Варна ли си бре?ArchangelS каза:Благодаря. Знам че ако се учи програмиране ,ще е на елементарно ниво , но все пак в гимназия , никаде няма по високо ниво .
Грешно разсъждениеfederer_11 каза:Аз съм от Троян, но питам принципно, C++, C#, VB, Paskal не ме интересуватПитам за PHP, Python, XML. HTML, CSS ги знам, PHP и MySQL средно ниво :wink: