X XTYLING Registered 22 Септември 2009 #1 бая скромен си хората за такива системи дават сумати хиляди лева според мен няма кой да ти помогне недеи се надява на нещо хубаво
бая скромен си хората за такива системи дават сумати хиляди лева според мен няма кой да ти помогне недеи се надява на нещо хубаво
R raddo Registered 22 Септември 2009 #2 За вбокс има тука уроци ти само си направи дизайн и си вкарай каквито си функции поискаш. Това е най-удачното решение.
За вбокс има тука уроци ти само си направи дизайн и си вкарай каквито си функции поискаш. Това е най-удачното решение.