Искам да инвестирам около 2000$

freelancer_bg

Registered
Здравейте, искам да инвестирам около 2000$ в някакъв вид бизнес , който е свързан с интернет. Някакъв нов сайт или онлайн услуга. Ако имате някакви добри идеи и хрумвания пишете ми.

mizarck

Registered
freelancer_bg каза:
Здравейте, искам да инвестирам около 2000$ в някакъв вид бизнес , който е свързан с интернет. Някакъв нов сайт или онлайн услуга. Ако имате някакви добри идеи и хрумвания пишете ми.

пич нищо лично но смяташ ли че някой ще ти даде идейте си за едно благодаря но ако толко си навид може да направиш неква онлайн игра и да печелиш от реклама

за друго няма да казвам по играта защото си е моя идея :))))))

LiRiX

Registered
Може да си направиш едно хубаво сърърче за хостинг с тия парички, но ще ти трябват много връски с доставчиците за добра скорост.

nvidia

Registered
Трябва да е свързано с нещо от което разбираш.
С твоя бизнес.
Ако разбираш от селско стопанство по-добре направи
сайт за фермери и фураж.

Другия вариянт е да направиш сайт, който да е свързан с
твоето хоби или странични интереси.

Дори да ти дам най-добрата идея за сайт
това няма да помогне.
Трябва да ти е интересно и да го развиваш.

Ако имаш 2000$ излишни то това говори за бизнес.
Какъв е бизнеса от който си вадиш хляба?
Там си най компетентен.
Там те познават и имаш тежест.
Такава трябва да е и темата на сайта ти.

Ако трябва да бъда откровен... мисля, че тази тема си я пуснал само за
да си пишеме глупости. :)

freelancer_bg

Registered
Има много млади хора с много добри идеи , които посещават форуми редовно. Съдя по себе си. Аз изкарвам пари от ИТ и интернет, но въпроса е там че работя само в една ниша - фрийлансър съм и правя разни сатчета за хората. Сега искам да разбия капиталите си на няколкко по малки части, за да не съм зависим от само една пазарна ниша в случай че нещо се прецака. Имам няколко идеи, но мие интересно как мислят другите хора, дали съм на прав път. А пък я си представи да изникне някаква страхотна идея, вярно че шанса е малък ,но все пак го има.

Не съм казал че искам да получа идеята за едно благодаря, ще поговорим , ще анализираме и ако всичко е ОК , може и едно ООД да направим.

Admin

Registered
Идея имам но е много работа и не е само за един човек.
След като започна ще трябва да влязат и други хора.
НАй вероятно от този форум.
Въпроса е какво мога да им предложа в замяна и какво може да спечелят ако се включат.

Сам нищо няма да направиш.
Убедих се още когато започнах web-tourist.net .
За по голям и комерсиален сайт и дума не може да става да се пробваш сам освен ако не си голяма фирма която вече е заела пазарна ниша.
Не интернет ниша, а истинска търговска или свързана с производство
която да иска да има сайт (примерно).
Сайта да е между другото.

Така по става и е лесно.
Виждал съм го.

Но за сам човек който иска да печели само от сайта си (сам) няма да стане.

Та то едно обикновенно сайтче за програмиране (като това) си иска минимум 200 редовни посетителя/потребителя за да се каже само, че е сайтче. :)

Горе