Искам да ми надпишете с сьщия шрифт ако може ето го и него: http://www.frozen-cs.com/forum/images/ranks/god-like.jpg
Тази картинка и да пише на нея CS Admin http://www.frozen-cs.com/forum/images/ranks/rampage.jpg
А на тази да пише V.I.P.
С сьщия текст както е направен и god-like
Който ми помогне ще получи "Support" :?:
Тази картинка и да пише на нея CS Admin http://www.frozen-cs.com/forum/images/ranks/rampage.jpg
А на тази да пише V.I.P.
С сьщия текст както е направен и god-like
Който ми помогне ще получи "Support" :?: