Искам да ми надпишете тези 2 картинки

Man40

Registered
Искам да ми надпишете с сьщия шрифт ако може ето го и него: http://www.frozen-cs.com/forum/images/ranks/god-like.jpg

Тази картинка и да пише на нея CS Admin http://www.frozen-cs.com/forum/images/ranks/rampage.jpg

А на тази да пише V.I.P.

С сьщия текст както е направен и god-like
Който ми помогне ще получи "Support" :?:
 
Man40 каза:
Искам да ми надпишете с сьщия шрифт ако може ето го и него: http://www.frozen-cs.com/forum/images/ranks/god-like.jpg

Тази картинка и да пише на нея CS Admin http://www.frozen-cs.com/forum/images/ranks/rampage.jpg

А на тази да пише V.I.P.

С сьщия текст както е направен и god-like
Който ми помогне ще получи "Support" :?:

[офф] като го вида туй " Който ми помогне ще получи "Support" :?: " и ми идва да излезна от форума .. [/офф]

Ако ми кажеш кой точно е шрифтва ще ти ги направя .. не заради т**ия съпорт пойнт а от добра воля .. :x
 
4z0s4svqk87a6ut8wi3iodmnq92mlwyb6ohmarhf.png


t0jxv62qaama75wcc10zrvvgqgq1zhyznrw178vm.png


8rmivqbl1u5s9bac3y8qfq2hs8bhelt2gn29yec2.png


-------

q5vrygetpnrqfytmec81imkikipdj69m0vvbhcwb.png


27h7zglttbl6ts6u2a9iw2mpul4so1qw1eh5dn42.png


m6v740enfo3hyhb79w7wr6hfrj0xy6165yhes8kv.png
 
Delux Идеята ми беше да са подобни на god-like а не да ми правиш и god-like картинка карай .. дал сьм ти +1 ти си го заслужи :)
 

Back
Горе