КАк ставаше това с iframe?

tonev2

Registered
Значи искам да изпозвам hit.bg като временен домейн но как ставаше това с iframe сайта да е на целя екран защото като пиша:
Код:
<IFRAME 
     SRC="http://bgteen.byethost2.com/news.php" 
     WIDTH=100% HEIGHT=100% 
     FRAMEBORDER=0
     >
</IFRAME>
сайта не е на целия екран от browser-а ами има едни бели отстрахи (демек фона на страницата ) сигурно ме разбрахте та кажете как ставаше?
 

Back
Горе