Значи искам да изпозвам hit.bg като временен домейн но как ставаше това с iframe сайта да е на целя екран защото като пиша:
сайта не е на целия екран от browser-а ами има едни бели отстрахи (демек фона на страницата ) сигурно ме разбрахте та кажете как ставаше?
Код:
<IFRAME
SRC="http://bgteen.byethost2.com/news.php"
WIDTH=100% HEIGHT=100%
FRAMEBORDER=0
>
</IFRAME>