Каква система е подходяща

radostin9808

Registered
Направих сайт на класа си и търся система. Каква система е подходяща и ако може да е на rar .
Който отговори +1 8)

Ако търсиш система за това, e107 може да ти свърши работа. :)

rosko каза:
Система за какво? :idea:
Казваш, че си направил сайта вече! :?:
Точно така, явно нищо не си направил а само искаш да правиш което е различно. е107, Joomla или MKPortal ще са подходящи щом не си писал системата.

а какво по-точно искаш да има в сайта ? Качване на снимките на съочениците ти ? Материали за домашно ? Или просто няколко снимки на класа ?

SveXteZ каза:
а какво по-точно искаш да има в сайта ? Качване на снимките на съочениците ти ? Материали за домашно ? Или просто няколко снимки на класа ?
Да могат да качват снимки и други работи но и да има админ панел

radostin9808 каза:
SveXteZ каза:
Не съм се занимавал с много системми, но мисля че PHP-Fusion ще ти свърши идеална работа. Лесна е за инсталиране, има и галерии, регистриране на потребители и много добър админ панел в който можеш да промениш всичко по сайта :?:

radostin9808 каза:
SveXteZ каза:
Срещу скримна цена мога да възложа на фирмата която представлявам да ти изработят уеб сайт със админ панел. За повече информация можеш да ми пишеш ЛС.

Горе