Какви CD-R си купувате

К'вито сме заредили. :Д:Д
Аз попринцип не заисвам на CD ,само при преинсталация се налага. :lol: :lol: :lol:

и аз съм така.. иначе имам тука една кутия с 100 CD-та принко, като ми потрябва (рядко) - записвам :)

Ами, т.е. много по трудно се повреждат. Все пак нали записа се записва на ... хммм... "пластинката" отгоре на диска. При принкото с времето тя се нагъва, избелва и т.н. При тези с кристалното покритие това не се случва до колкото разбрах.
А пък и съм много доволен от тях. Засега нито едно CD не ми се е прецакало :)

Soul_Stealler каза:
Аз Verbatim Data Life, с кристално покритие ( в повечето случаи )
Аз само записвам само на тези.

Ако някой иска му записвам на ментаци, но, ако е за мен няма компромис Verbatim с кристално AZO покритие.

Мисля, че дисковете си струват парите ;).

Привърженик съм на PRINCO но последните 50 които си купих имаше няколко развалени, и смятам тези 50 които ся ще купя да са TraxData.
Някво мнение да изкажете за тях ?

Главно аз използвам SKY (за важните неща) ,иначе за игри и филми принко.
SKY oт около 120- 130 само два се прецакаха(по ми казаха ,че дисковете който съм им дал да прецакани.)

или Вербатим или ТДК .......... поне аз лично имам 4-5 диска ТДК от преди 8 години и все още работят безотказно :?: , а вербатима ......... абе добри са си :wink:

Миналото лято си купих 50 бр. TDK всичко ок - заминаха. След това като отивах на море от Техномаркет отново си купих, само че 100бр. Princo. Епа тез дискове ми разбиха представата пише, че са до 56-та скорост на мен ми дава до 48. Записвам диска и кат почне Data Verificatio-на, който го активирах зареди тях и на99%-я започва да дава Read Erroro At Sector едикойси. Повече няма да си купувам дискове принко, 100бр и то от Теномаркет.

Горе