stefan1933
Registered
в един форум се оговорих да купя една система
разменихме няколко лични съобщения после малко в скайп
пратих парите (50лв.) чрез epay.bg
и човека изведнъж излезна от скайп !
Какво мога да направя в този случай ?
разменихме няколко лични съобщения после малко в скайп
пратих парите (50лв.) чрез epay.bg
и човека изведнъж излезна от скайп !
Какво мога да направя в този случай ?