Какво е xdebug и tomcat

NewGuy

Registered
Здравейте. Преди малко си обнових софтуера и инсталирах новия xampp 1.7.3. Там има 1 нещо което не ми е ясно. Tomcat? За пръв път го чувам потърсих информация в гугъл и открих, че се интегрира към apache-то като "адон" но така и не разбрах за какво служи. Също се интересувам и от xdebug то също трябва да е нещо подобно. Искам да го интегрирам с PHPDesigner-а. Ако някой го е правил нека сподели как. :lol:
 
NewGuy каза:
Здравейте. Преди малко направих обновление на софтуера и инсталирах новия xampp 1.7.3. Там има 1 нещо което не ми е ясно. Tomcat? За пръв път го чувам потърсих информация в гугъл и открих, че се интегрира към apache-то като "адон" но така и не разбрах за какво служи. Също се интересувам и от xdebug то също трябва да е нещо подобно. Искам да го интегрирам с PHPDesigner-а. Ако някой го е правил нека сподели как. :lol:

Tomcat - JSP/Servlet - Java .
 

Back
Горе