Какво мислите ?

Dizasterr

Registered
Здравейте! Какво мислите за този дизайн ? И ако имате предложения за добавки казвайте. Приемам всякакви съвети и критики.
1699.png
 
Мисля, че е доста зле - като цяло разположението на табовете е нефункциoнално, цветовата гама е кофти, тези светлини не знам дали са drop shadow или glow но те също дразнят окото. Не знам дали това под хедъра е менюто, но ако е то пробвай тези разделителни линии да са по-къси (width 2-1px) и като цяло имам чувството че не си отделил много време и старание върху това. Пробвай малко намаляване на glow-a и си поиграй с цветовата гама.
 

Back
Горе