nvidia 650 я тествах скоро.
Писах какво се случи в предишните теми.
Добра е картата, ама не е геймърска .
И да кажа също.
Ако залагаш на игри защо не вложиш във видео карта?
Тоест вземи другите части по евтини и прасни една яка видео карта.
Един процесор за 100 лева, едно дъно за 100 лв. 8 гб за 80 лв и една видео карта за 400-500 лв.
В същото време дъниш влагаш в процесор i3 за какво?
За да му ръгнеш 4 гб памет и една куца карта.
Забрави за игри. Той този процесор помага за игри само ако има видео добро. Иначе как?
Ако е за игри i3 с 650 ще е два пъти по-зле от pentium G640 + 660 .
Писах какво се случи в предишните теми.
Добра е картата, ама не е геймърска .
И да кажа също.
Ако залагаш на игри защо не вложиш във видео карта?
Тоест вземи другите части по евтини и прасни една яка видео карта.
Един процесор за 100 лева, едно дъно за 100 лв. 8 гб за 80 лв и една видео карта за 400-500 лв.
В същото време дъниш влагаш в процесор i3 за какво?
За да му ръгнеш 4 гб памет и една куца карта.
Забрави за игри. Той този процесор помага за игри само ако има видео добро. Иначе как?
Ако е за игри i3 с 650 ще е два пъти по-зле от pentium G640 + 660 .