Как да добавя препратка за форум в сайт

perfumbg

Registered
Въпроса ми е следният , как да си добавя бутон с препратка за форума ?
Template е Cubecart ?

Благодаря
 
<iframe src ="http://myforum.com" width -"100%" (или там колкото ти е на темплейта) height="kolkoto iskash" border="0"><iframe>
 
Благодаря , това го поставям в кой файл обаче ?
index.php или някъде другаде ?
Съжелявам за въпроса но ...
Поздрави.
 
Ами имаш си сайт, там има в менюто "Форум", или линк "Форум". Той трябва да води към някаква страница. Страницата се казва примерно "forum.html", или "forum.php".

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">

<head>
<title></title>
</head>

<body>
<iframe src ="http://myforum.com" style=" width :100% (или там колкото ти е на темплейта) height:900px;" border="0"></iframe>
</body>

</html>
Препоръчвам ти да сложиш ифрейма в някой div в собствения ти дизайн за да изглежда все едно форума ти е на сайта.
 

Back
Горе