Ами имаш си сайт, там има в менюто "Форум", или линк "Форум". Той трябва да води към някаква страница. Страницата се казва примерно "forum.html", или "forum.php".
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN"
"http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title></title>
</head>
<body>
<iframe src ="http://myforum.com" style=" width :100% (или там колкото ти е на темплейта) height:900px;" border="0"></iframe>
</body>
</html>
Препоръчвам ти да сложиш ифрейма в някой div в собствения ти дизайн за да изглежда все едно форума ти е на сайта.