I Ivkoni_ Registered 3 Юни 2009 #1 Нали да забраня на обикновените потребители да виждат дадена категория? Права>Сложни? Нестава , немога да избирам от там нищоо.. къде бъркам ?
Нали да забраня на обикновените потребители да виждат дадена категория? Права>Сложни? Нестава , немога да избирам от там нищоо.. къде бъркам ?
K KlaXeN Registered 3 Юни 2009 #4 От права даваш на категориите и на подфорума да се виждат само от модератори и някой с по-горна титла.
От права даваш на категориите и на подфорума да се виждат само от модератори и някой с по-горна титла.