Здравейте.Отскоро ми прави мизерии комп и е пълен с вируси нямам антивирусна защото ми блокваше 1 сървър и сега го ям цел... кажете как да го закрепа още поне 1 месец да изкара.. :с
Почисти регистрите, дефрагментирай, оправи стартиращите програми, може също да почистиш root диска(с уинбозата) и тн., все фактори, които не се ли извършват (поне) ежеседмично, уинбозата си заминава :?:
Прави това, rosko което ти каза и няма да имаш грижи! Направи и едно сканиране с Malwarebytes' Anti-Malware! Едва ли имаш вируси. Не е толкова лесно да те "нападнат", както го представят по филмите. Вероятно просто не си изпълнявал горните стъпки.