D djremus Registered 27 Януари 2010 #1 Как да махна съобщенията от рода Как да махна съобщенията от рода You have been succesfuly register или you have succesfuly log out ? Става въпрос за phpbb3 форум...тоест да не ме препраща към друга страница,както при пхпбб2
Как да махна съобщенията от рода Как да махна съобщенията от рода You have been succesfuly register или you have succesfuly log out ? Става въпрос за phpbb3 форум...тоест да не ме препраща към друга страница,както при пхпбб2