Как да махна съобщенията от рода You have been succesfuly...

djremus

Registered
Как да махна съобщенията от рода Как да махна съобщенията от рода You have been succesfuly register или you have succesfuly log out ? Става въпрос за phpbb3 форум...тоест да не ме препраща към друга страница,както при пхпбб2
 

Back
Горе