P PHP_Masters Registered 1 Април 2010 #1 Имам предвид, че сега когато съм в секцията 'Форум' картинката е сменена от останалите Дано сте ме разбрали
Имам предвид, че сега когато съм в секцията 'Форум' картинката е сменена от останалите Дано сте ме разбрали
N niki_noki Registered 1 Април 2010 #2 Ем просто си правиш един class в css - active примерно.. И там му слагаш тая картинката която искаш да е когато си в Форум.. И при линковете си го правиш така: Код: <ul> <li>линк 1</li> <li class="active">линка към форума</li> </ul> Примерно... :?:
Ем просто си правиш един class в css - active примерно.. И там му слагаш тая картинката която искаш да е когато си в Форум.. И при линковете си го правиш така: Код: <ul> <li>линк 1</li> <li class="active">линка към форума</li> </ul> Примерно... :?: