Отварям някаъв файл с нотепад++. Кирилицата е супер излиса си наред всичко. Но като го отворя с php designer 7 става с йероглифи ...
Идеи как да го оправя ?
Отварям някаъв файл с нотепад++. Кирилицата е супер излиса си наред всичко. Но като го отворя с php designer 7 става с йероглифи ...
Идеи как да го оправя ?