Как да направя Php Designer 7 ....

tahys

Registered
Отварям някаъв файл с нотепад++. Кирилицата е супер излиса си наред всичко. Но като го отворя с php designer 7 става с йероглифи ...
Идеи как да го оправя ?
 
tahys каза:
Отварям някаъв файл с нотепад++. Кирилицата е супер излиса си наред всичко. Но като го отворя с php designer 7 става с йероглифи ...
Идеи как да го оправя ?

Провери кодинга на програмата, би трябвало това да е проблема . Незнам от къде зсащото несъм работил с програмата.
 

Back
Горе