Как да направя...

iwanov

Registered
имам предвид като настройки как така да напваря да си варви най добре според възможностите му.:) иначе към магазина за части ще ходя лятото като изкарам някой лев :)

LiRiX

Registered
Има 2 начина, оптимизация на уиндоус и 2рия е ОвърКлок, но е опасно и рисковано за чарковете ти, трябжва доста да четеш http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=126425&sid=6988e105fca747e2e6e71a0c76ded8b9

3тия и най лесния, преинсталация на уиндоус помага, ако не си го преинсталирал от 1г.

m3

Registered
Изтегли си Everest Pro Edition.Там има опции за оптимизация.А и самата програмка е интересна и полезна като цяло.

LiRiX

Registered
m3 каза:
Изтегли си Everest Pro Edition.Там има опции за оптимизация.А и самата програмка е интересна и полезна като цяло.
Про :shock: оптимизация :shock: еверест :shock: .

До колкото знам EVEREST е за следене на хардуерна и софтуерна статистика? :?

index

Super Moderator
m3 каза:
За опция която ти показва оптимизацията ( оверклок )- ДА , ама да опимизира системата съм на мнението на LiRiX

PoDMaTRiX

Registered
Тука има заблудени чучулиги. Та така по темата: Начините, както каза LiRiX, са два. Пръвият е чрез ансторйкитее на уиндоуса и втория е овърклокът. 2-ят е малко по рискован и опасен по ред причини. Общо взето това е ;) Второто го пробвах и пир първия фал се стресираш леко и си кааш "Ба ко напарвих" ама се опарви сячко ;)

fena

Super Moderator
И по какъв по-точно начин е опасен овърклока? Освен прегряване? Но то е изключено ако се следи температурата...

Горе