Как да направя....

JcaL

Registered
Почти нищо неразбирам от php и за това искам да ви потам как мога да направя нещо като сстема за публикации но за онлайн филми тоест като публикувам да не ползва текста код (php) с категории и да се получи нещо като в този сайта http://funny-bg.net - Примерно view.php?id=2 номера на публикацията ми :? Ако го има готово давайте :?
 
Системата е супер, мерси :?: Ама как да оправя жанровете , защото в индекса ми ги искарва с йерогрифи
 
Еми вече зависи с каква колацията ти е базата и самите файлове дали ползват UTF-8 или windows-1251
 
аз мога да ти напиша система като онази тя е лесна един админ панел с няколко полета за добавяне на филми още малко пхп и там за другите работи го има и готово
 
То добре си зависи ама аз като неразбирам :cry: А ако искаш да помогнеш намери ме на скайп: kres_6tur_kato_pes
 

Back
Горе