Как да не се свива

bojko91

Registered
здравейте.

Имам проблем с Windows media playera. Като го ембедна в сайта и пусна някой тв под Мозила се свива, а в IE си седи како трябва? Как да го поправя!

Код:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1251" />

<table>
   <tr>
    <td width="25%"  >
 <form method="POST" action= "tv.php" >
    <input type="radio" name="tvinfo" value="TV,......TV URL" >TV1<br>
    <input type="radio" name="tvinfo" value="TV2,....TV URL" >
        TV2<br>
    <input type="radio" name="tvinfo" value="TV3,.....TV URL" >
       TV3 <br> 
   
     
 
 
     <br><center>
   <input type="submit" name="submit" value="Гледай" class="formButton">
    </center>
 </form>
  </td>
  <td>
 <?php if (  isset($_POST['submit']) && isset($_POST['tvinfo'])  )
    { 
     $tv_user_choice= explode(",",$_POST['tvinfo']);
     $tv_name = $tv_user_choice[0];
     $tv_web_address = $tv_user_choice[1];
  ?> Гледай <?php echo " <b>".$tv_name."</b><br><br>";
     }
 ?>
  <OBJECT ID="MediaPlayer" CLASSID="CLSID:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6"
   standby="Loading Microsoft Windows Media Player components..." 
   TYPE="application/x-oleobject" width="500" height="400" align="center">
            <PARAM NAME="url" VALUE="<?php echo $tv_web_address;?>">
            <PARAM NAME="AutoStart" VALUE=true>
            <PARAM NAME="ShowControls" VALUE=true>
            <PARAM NAME="uiMode" VALUE="full">
            <PARAM NAME="enableContextMenu" value="true">
         <embed type="application/x-mplayer2" src="<?php echo $tv_web_address;?>"
       Name="MediaPlayer" ShowControls="1" AutoStart="1" ShowDisplay="0"
       ShowStatusBar="1" width="500" height="400">
      </embed>
      </OBJECT>
   </td>
  </tr>
</table>
<br />
 
relax каза:
По-малко от 500x400 ли ти го прави ?

да. Свива го . 500Х400 долу горе е квадрат а то ми го свива на правоъгълник. под ИЕ си седи целия джам а само вътре си се свива както трябва!
 
bojko91 каза:
relax каза:
По-малко от 500x400 ли ти го прави ?

да. Свива го . 500Х400 долу горе е квадрат а то ми го свива на правоъгълник. под ИЕ си седи целия джам а само вътре си се свива както трябва!

няма ли начин да се оправи?
 

Back
Горе