Здравейте,
изпитвам особени затруднения при позиционирането на това:
1. линковете 1 2 3 искам да ги вмъкна в тези картинки и това същевременно да седи на центъра на страницата без да оказва влияние на другите връзки и загвалия. Картинката я имам отделно, разбира се, но просто не ми е ясно как да скочи цифрата 1 в нея. Изгледал съм уроците от videotutorials.com, но искам да го направя също така да не се влияе и от големината на дисплея. Знаете как влияе това! До скоро. Очавквам отзивите ви!
http://alfa.kachi-snimka.info/images/cqs1270481725t.jpg
Хубава вечер!
изпитвам особени затруднения при позиционирането на това:
1. линковете 1 2 3 искам да ги вмъкна в тези картинки и това същевременно да седи на центъра на страницата без да оказва влияние на другите връзки и загвалия. Картинката я имам отделно, разбира се, но просто не ми е ясно как да скочи цифрата 1 в нея. Изгледал съм уроците от videotutorials.com, но искам да го направя също така да не се влияе и от големината на дисплея. Знаете как влияе това! До скоро. Очавквам отзивите ви!
http://alfa.kachi-snimka.info/images/cqs1270481725t.jpg
Хубава вечер!