Как да позиционирам това

zorro

Registered
Здравейте,
изпитвам особени затруднения при позиционирането на това:
1. линковете 1 2 3 искам да ги вмъкна в тези картинки и това същевременно да седи на центъра на страницата без да оказва влияние на другите връзки и загвалия. Картинката я имам отделно, разбира се, но просто не ми е ясно как да скочи цифрата 1 в нея. Изгледал съм уроците от videotutorials.com, но искам да го направя също така да не се влияе и от големината на дисплея. Знаете как влияе това! До скоро. Очавквам отзивите ви!
http://alfa.kachi-snimka.info/images/cqs1270481725t.jpg
Хубава вечер!
 
Слагаш го в отделен див задаваш му маргин ауто, задаваш му и широчина и височина и готово! Относно цифрите трябва да си копираш кода заедно с функцията!
 
Ами това са просто обикновени линкове към други страници, динамични
към 2 връзката е - index.php?page=2. Ще пробвам малко по-късно твоето мнение да видим дали ще стане... Благодаря ти!
Весел Ден!
 

Back
Горе